http://www.houseofkata.nl

http://www.dakenwandcenter.nl

 

http://www.assurantiesite.nl/autoverzekering/

http://www.gdkoi.nl

 

http://www.nipponkoigarden.com

 

 

http://www.nikoi.nl

 

http://www.rbfoto.nl

 

http://www.timmerentimmer.com

http://www.koigate.nl

http://www.houseofkata.nl


 
 
 

Geen gebeurtenissen deze maand.

ZMDWDVZ

123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


 
Chatbox (all posts)


bullet Kornelis on Monday 31 August 2020 - 13:59:28
Dat is geluk hebben Frank, gefeliciteerd ermee
bullet muldertje on Monday 31 August 2020 - 12:20:38
-url- Gisteren nog een veiling gewonnen
bullet Katja on Monday 31 August 2020 - 10:18:08
Heb je trouwens daarnet opgezocht op fb en een vriendschapverzoek gedaan hoor...
bullet Katja on Monday 31 August 2020 - 10:16:24
Leuk om je weer ff te spreken Kornelis...Dit is wat ik wel gemist heb van KoiEagle...Lekker kletsen en gein uithalen... Enne ik zie nog steeds het zelfde uit hoor...Die rotkop wil van mij nog steeds niet veranderen hahah
bullet Kornelis on Sunday 30 August 2020 - 23:14:17
Tilly van harte gefeliciteerd.
bullet Kornelis on Saturday 29 August 2020 - 10:30:23
Ja gaat goed hier, paar kilo zwaarder dan toen jij me de laatste keer hebt gezien
bullet Kornelis on Saturday 29 August 2020 - 10:29:10
Was niet vroeg Katja, was een beetje laat. Maar het was gezellig
bullet Katja on Saturday 29 August 2020 - 08:34:39
Zo hee Kornelis... Lekker vroeg aanwezig zeg...Nou dit zijn geen tijden voor mij om op de chat te gaan kletsen hoor Hahhaha Hoe gaat het met je??
bullet Kornelis on Saturday 29 August 2020 - 04:21:37
Katja de chat aan het stalken ???
bullet Katja on Friday 28 August 2020 - 21:52:33
Marcel...
bullet Pepijn on Friday 28 August 2020 - 20:44:19
bullet Katja on Friday 28 August 2020 - 08:49:46
terug
bullet weslingh on Thursday 27 August 2020 - 22:13:51
hoi
bullet Katja on Thursday 27 August 2020 - 19:42:35
Goeieavond Marcel...
bullet Kornelis on Sunday 23 August 2020 - 23:44:43
Moi Geer.
bullet Kornelis on Saturday 22 August 2020 - 23:25:20
Goedenavond
bullet Kornelis on Friday 21 August 2020 - 11:19:51
Goedemorgen.
bullet geer on Sunday 16 August 2020 - 22:33:55
navond
bullet muldertje on Sunday 16 August 2020 - 09:05:57
Goedemorgen allemaal
bullet koitje harry on Saturday 15 August 2020 - 12:09:40
Goedemiddag koiliefhebbers
bullet muldertje on Thursday 13 August 2020 - 20:15:41
Avond
bullet muldertje on Tuesday 11 August 2020 - 21:43:05
avond
bullet muldertje on Thursday 06 August 2020 - 10:10:00
Morge
bullet w.vanhelden on Thursday 06 August 2020 - 07:13:22
hoi
bullet muldertje on Sunday 02 August 2020 - 17:01:56
Goedemiddag allen
bullet edwin v. Hout on Friday 31 July 2020 - 21:42:25
Hoi marcel
bullet weslingh on Friday 31 July 2020 - 20:23:56
avond edwin
bullet edwin v. Hout on Friday 31 July 2020 - 20:02:23
Goede avond
bullet Kornelis on Monday 27 July 2020 - 07:50:18
Goedemorgen
bullet geer on Sunday 19 July 2020 - 23:57:04
ik ook

Ga naar pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10