http://www.houseofkata.nl

http://www.askoi.nl

 

http://www.assurantiesite.nl/autoverzekering/

http://www.gdkoi.nl

 

http://www.nipponkoigarden.com

 

 

http://www.nikoi.nl

 

http://www.rbfoto.nl

 

http://www.timmerentimmer.com

http://www.koigate.nl

http://www.koigate.nl


 
 
 

Geen gebeurtenissen deze maand.

ZMDWDVZ


12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon

 

Wednesday 24 May 2017
Zondag 28 mei Young Holland Koi Show (mini Hks) bij Lodder Bonsai te Harmelen
wij zijn Hemelvaartsdag OPEN van 10.00 tot 17.00 uur!
Tuesday 23 May 2017
KORTINGS weekend NIPPON KOI GARDEN
Friday 12 May 2017
Tuesday 25 April 2017
27-28 en 29 April Actiedagen
Friday 21 April 2017
Monday 17 April 2017
10 % op al onze Koi en een cadeautje aan elke kopende klant.
Wednesday 12 April 2017
Wednesday 29 March 2017
Thursday 16 March 2017
Wednesday 15 March 2017
Nieuwe Koi zijn binnen
Thursday 09 March 2017
Tuesday 07 March 2017
Saturday 04 March 2017
Thursday 02 March 2017
Thursday 23 February 2017
Tuesday 21 February 2017
Monday 20 February 2017
Sunday 12 February 2017
Het Hulsbeek in Oldenzaal
Thursday 09 February 2017
Nieuw & 2de keus Sandwichpanelen kijk ook voor actie restanten
Sunday 25 December 2016
Saturday 24 December 2016
Monday 19 December 2016
Sunday 18 December 2016
Ga naar pagina   <<        >>  

 
Online
Gasten: 25, Leden: 0 ...

Tegelijkertijd online 884
(Leden: 0, Gasten: 884) op 01 Oct : 05:40

Er zijn : 7230
Nieuwste Lid: Pascalmeijer
Latest Forum Posts
Geplaatst door geer
gheghe....
23 Nov : 22:48

Geplaatst door Kornelis
En nu al weer een maand en twee weken niet meer op[more ...]
22 Nov : 21:21

Geplaatst door Kornelis
Daar kokmen de kranen wel weg Marcel. Heeft Ray we[more ...]
22 Nov : 21:15

Geplaatst door Kornelis
Wat voor merk het is weet ik niet, het enige wat e[more ...]
22 Nov : 21:14

Geplaatst door weslingh
vraag raymond of die losse hendels heeft of kan aa[more ...]
17 Nov : 22:34

Geplaatst door ajaxwil
Welk merk kogelkraan en welke maat?Ik heb met een [more ...]
16 Nov : 14:33

Geplaatst door Kornelis
Ik heb hier nu al de derde kraan van de kogelkraan[more ...]
15 Nov : 21:40

Geplaatst door Kornelis
Hier nog 16.1 Thermometer is niet kapot, heb hem[more ...]
15 Nov : 21:33

Geplaatst door weslingh
weslingh schreef ...hier nu ook de kap er op 31.1 [more ...]
12 Nov : 22:05

Geplaatst door edwin v. Hout
Water vijver hier nu 12.3 gr thermometer niet kap[more ...]
11 Nov : 21:38

Verjaardagen
Iedereen die vandaag jarig is', gefeliciteerd!
Birthday Cake
Kevin (45)  
denmen (45)  
St@n (51)  

Volgende verjaardag:
skred (57)  
Jessy (33)  
spike99 (43)  

@KoiEagle Twitter