http://www.houseofkata.nl

http://www.askoi.nl

 

http://www.assurantiesite.nl/autoverzekering/

http://www.gdkoi.nl

 

http://www.nipponkoigarden.com

 

 

http://www.nikoi.nl

 

http://www.rbfoto.nl

 

http://www.timmerentimmer.com

http://www.koigate.nl

http://www.nipponkoigarden.com


 
 
 

Geen gebeurtenissen deze maand.

ZMDWDVZ




123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon

 

Monday 07 August 2017
Tuesday 01 August 2017
Monday 24 July 2017
Thursday 13 July 2017
Wednesday 28 June 2017
Sunday 18 June 2017
Friday 02 June 2017
Super scherpe Pinkster prijzen
Wednesday 24 May 2017
Zondag 28 mei Young Holland Koi Show (mini Hks) bij Lodder Bonsai te Harmelen
wij zijn Hemelvaartsdag OPEN van 10.00 tot 17.00 uur!
Tuesday 23 May 2017
KORTINGS weekend NIPPON KOI GARDEN
Friday 12 May 2017
Tuesday 25 April 2017
27-28 en 29 April Actiedagen
Friday 21 April 2017
Monday 17 April 2017
10 % op al onze Koi en een cadeautje aan elke kopende klant.
Wednesday 12 April 2017
Wednesday 29 March 2017
Thursday 16 March 2017
Wednesday 15 March 2017
Nieuwe Koi zijn binnen
Thursday 09 March 2017
Tuesday 07 March 2017
Saturday 04 March 2017
Thursday 02 March 2017
Thursday 23 February 2017
Tuesday 21 February 2017
Ga naar pagina   <<        >>  

 
Online
Gasten: 22, Leden: 0 ...

Tegelijkertijd online 1290
(Leden: 0, Gasten: 1290) op 24 Jun : 02:49

Er zijn : 7230
Nieuwste Lid: Pascalmeijer
Latest Forum Posts
Geplaatst door Kornelis
weslingh schreef ...kom je nog naar Arcen?Nee ben [more ...]
29 Aug : 14:52

Geplaatst door Kornelis
Robert schreef ...Het gaat binnen de kortste keren[more ...]
29 Aug : 12:07

Geplaatst door Robert
Het gaat binnen de kortste keren weer kriebelen.
27 Aug : 10:21

Geplaatst door koitje harry
Nu 5 jaar verder, hoe is de koi ontwikkelt ? Voldo[more ...]
21 Aug : 07:54

Geplaatst door Kornelis
koitje harry schreef ...Jammer Kneel, wie weet [more ...]
14 Aug : 15:41

Geplaatst door Kornelis
Jullie gaan mij er dit jaar niet zien. Is even te [more ...]
14 Aug : 15:40

Geplaatst door koitje harry
Jammer Kneel, wie weet in de toekomst We zie elk[more ...]
13 Aug : 17:35

Geplaatst door koitje harry
Ik ga dit jaar , helaas maar 1 dag ( zaterdag).Kon[more ...]
13 Aug : 17:33

Geplaatst door muldertje
Jammer blijven er nog maar een stuk of 5 over
12 Aug : 20:17

Geplaatst door geer
jammer korben er ook net mee gestopt, heelaas ,
11 Aug : 22:08

Verjaardagen
Iedereen die vandaag jarig is', gefeliciteerd!
Birthday Cake
chucky (49)  
Marcus (71)  
Boeddha (66)  
jpluim (59)  
mebus (45)  
bollebof (75)  

Volgende verjaardag:
fritsn (67)  
wim van der wekken (46)  
harold (54)  

@KoiEagle Twitter