http://www.houseofkata.nl

http://www.askoi.nl

 

http://www.assurantiesite.nl/autoverzekering/

http://www.gdkoi.nl

 

http://www.nipponkoigarden.com

 

 

http://www.nikoi.nl

 

http://www.rbfoto.nl

 

http://www.timmerentimmer.com

http://www.koigate.nl

http://www.gdkoi.nl


 
 
 

Geen gebeurtenissen deze maand.

ZMDWDVZ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031



 
Chatbox (all posts)


bullet edwin v. Hout on Friday 13 May 2022 - 23:38:33
Proost
bullet Bas on Friday 13 May 2022 - 21:13:48
Weekend Mannen
bullet weslingh on Monday 11 April 2022 - 18:38:54
hoi Frank
bullet muldertje on Monday 11 April 2022 - 18:17:09
Avond
bullet Kornelis on Tuesday 29 March 2022 - 19:50:37
Goedenavond
bullet muldertje on Friday 18 March 2022 - 21:42:40
Het dak is eraf Seizoen 22 kan beginnen
bullet Kornelis on Tuesday 15 March 2022 - 20:27:25
bullet geer on Thursday 24 February 2022 - 21:26:45
bullet weslingh on Monday 07 February 2022 - 20:58:47
ja ff niet lang
bullet muldertje on Sunday 06 February 2022 - 13:52:54
Was je weg geweest dan
bullet weslingh on Friday 04 February 2022 - 21:54:07
bullet edwin v. Hout on Saturday 22 January 2022 - 03:18:52
Proost
bullet Kornelis on Thursday 20 January 2022 - 12:37:09
Goedemiddag.
bullet koitje harry on Monday 03 January 2022 - 14:34:17
Gelukkig nieuwjaar en de beste wensen voor 2022.
bullet Kornelis on Saturday 01 January 2022 - 12:01:36
Iedereen de beste wensen voor 2022
bullet muldertje on Monday 27 December 2021 - 17:35:51
Filterhok is dicht alleen nog een nieuwe deur maken en isoleren en de stroom verleggen
bullet weslingh on Sunday 19 December 2021 - 20:55:45
hier alles dicht filter ingepakt met kussen van de tuinset moest ze toch ergen kwijt
bullet muldertje on Wednesday 15 December 2021 - 19:50:51
Vijver wel alleen het filterhok nog dicht maken en isoleren
bullet Kornelis on Monday 13 December 2021 - 20:19:02
Goedenavond. Iedereen de vijver winter klaar?
bullet Kornelis on Thursday 11 November 2021 - 10:27:15
En weer retour
bullet geer on Wednesday 10 November 2021 - 22:55:29
pm terug
bullet geer on Wednesday 10 November 2021 - 22:46:10
gelezen kor , app je zo ff
bullet Kornelis on Tuesday 09 November 2021 - 18:48:17
Geer je hebt
bullet Kornelis on Tuesday 09 November 2021 - 18:46:56
Goedenavond. Hier 3.1 graad lager als vorig jaar Marthé.
bullet muldertje on Saturday 06 November 2021 - 17:20:54
Hier vandaag wel begonnen met het vermaken van de overkapping
bullet Marthe on Tuesday 02 November 2021 - 08:34:51
Goedemorgen koiboys, Inmiddels 2 november en nog altijd goede temperatuur Geen winterkap nodig
bullet edwin v. Hout on Friday 29 October 2021 - 19:47:51
Goede avond
bullet Kornelis on Thursday 21 October 2021 - 10:22:04
Goedemorgen
bullet edwin v. Hout on Saturday 16 October 2021 - 01:23:29
bullet Marthe on Tuesday 05 October 2021 - 17:05:00
Geniet van de herinneringen Kornelis Zoals Frank al zegt, komt niet meer

Ga naar pagina [1] 2 3 ... 11 12 13