http://www.houseofkata.nl

http://www.askoi.nl

 

http://www.assurantiesite.nl/autoverzekering/

http://www.gdkoi.nl

 

http://www.nipponkoigarden.com

 

 

http://www.nikoi.nl

 

http://www.rbfoto.nl

 

http://www.timmerentimmer.com

http://www.koigate.nl

http://www.koigate.nl


 
 
 

Geen gebeurtenissen deze maand.

ZMDWDVZ



1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 
Chatbox (all posts)


bullet Kornelis on Thursday 11 November 2021 - 10:27:15
En weer retour
bullet geer on Wednesday 10 November 2021 - 22:55:29
pm terug
bullet geer on Wednesday 10 November 2021 - 22:46:10
gelezen kor , app je zo ff
bullet Kornelis on Tuesday 09 November 2021 - 18:48:17
Geer je hebt
bullet Kornelis on Tuesday 09 November 2021 - 18:46:56
Goedenavond. Hier 3.1 graad lager als vorig jaar Marthé.
bullet muldertje on Saturday 06 November 2021 - 17:20:54
Hier vandaag wel begonnen met het vermaken van de overkapping
bullet Marthe on Tuesday 02 November 2021 - 08:34:51
Goedemorgen koiboys, Inmiddels 2 november en nog altijd goede temperatuur Geen winterkap nodig
bullet edwin v. Hout on Friday 29 October 2021 - 19:47:51
Goede avond
bullet Kornelis on Thursday 21 October 2021 - 10:22:04
Goedemorgen
bullet edwin v. Hout on Saturday 16 October 2021 - 01:23:29
bullet Marthe on Tuesday 05 October 2021 - 17:05:00
Geniet van de herinneringen Kornelis Zoals Frank al zegt, komt niet meer
bullet muldertje on Saturday 02 October 2021 - 16:26:51
Die kom niet meer terug gok ik
bullet Kornelis on Friday 01 October 2021 - 20:18:43
Waar is die goede oude tijd gebleven? Jammer, jammer, jammer. Wat hebben we hier veel afgelachen .
bullet edwin v. Hout on Sunday 12 September 2021 - 19:33:27
Goede avond
bullet Kornelis on Sunday 29 August 2021 - 21:51:37
Goedenavond
bullet Kornelis on Sunday 22 August 2021 - 18:57:12
Geer je heb een
bullet Kornelis on Sunday 22 August 2021 - 18:56:44
Goedenavond.
bullet Bas on Monday 16 August 2021 - 22:07:30
goede avond allen
bullet Kornelis on Friday 13 August 2021 - 20:45:26
Goedenavond.
bullet gshowa on Thursday 12 August 2021 - 20:41:30
Bedankt hans
bullet dennis002 on Wednesday 11 August 2021 - 15:58:05
goede middag
bullet Kornelis on Saturday 07 August 2021 - 21:24:42
bullet Kornelis on Saturday 07 August 2021 - 21:23:10
Goedenavond.
bullet Kornelis on Tuesday 27 July 2021 - 14:36:24
Goedemiddag
bullet edwin v. Hout on Friday 23 July 2021 - 18:55:39
Goede avond
bullet Kornelis on Friday 16 July 2021 - 11:25:54
Goedemorgen
bullet weslingh on Sunday 11 July 2021 - 21:48:03
bullet muldertje on Sunday 11 July 2021 - 16:42:14
Van de 4 jarige gemiddeld 10 10 jaar niet actief
bullet edwin v. Hout on Friday 09 July 2021 - 18:29:06
Goede avond
bullet mathenpeggy on Sunday 13 June 2021 - 09:13:54
Morguh

Ga naar pagina [1] 2 3 ... 11 12 13