http://www.houseofkata.nl

http://www.askoi.nl

 

http://www.assurantiesite.nl/autoverzekering/

http://www.gdkoi.nl

 

http://www.nipponkoigarden.com

 

 

http://www.nikoi.nl

 

http://www.rbfoto.nl

http://www.rr-koi.nl

http://www.timmerentimmer.com

http://www.koigate.nl

http://www.timmerentimmer.com


 
 
 

Geen gebeurtenissen deze maand.

ZMDWDVZ






1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon

 

Monday 23 December 2019
Thursday 05 September 2019
Wednesday 28 August 2019
Tuesday 12 February 2019
Sunday 10 June 2018
 Nieuwe Akties
Sunday 10 June 2018 - 21:36:29 Lees/plaats reactie: 0  printervriendelijk 

Sunday 20 May 2018
EuroRegio Koishow Oldenzaal
Thursday 17 May 2018
KORTINGS weekend
Wednesday 16 May 2018
Tuesday 08 May 2018
Hemelvaartsdag geopend van 10.00 tot 17.00
Tuesday 17 April 2018
van vrijdag 20 t.e.m. zondag 22 april
Wednesday 28 March 2018
Monday 26 March 2018
Thursday 15 March 2018
Wednesday 20 December 2017
Friday 08 September 2017
Thursday 07 September 2017
Friday 18 August 2017
Monday 07 August 2017
Tuesday 01 August 2017
Monday 24 July 2017
Thursday 13 July 2017
Wednesday 28 June 2017
Sunday 18 June 2017
Friday 02 June 2017
Super scherpe Pinkster prijzen
Wednesday 24 May 2017
Zondag 28 mei Young Holland Koi Show (mini Hks) bij Lodder Bonsai te Harmelen
wij zijn Hemelvaartsdag OPEN van 10.00 tot 17.00 uur!
Tuesday 23 May 2017
KORTINGS weekend NIPPON KOI GARDEN
Ga naar pagina       >>  

 
Online
Gasten: 9, Leden: 0 ...

Tegelijkertijd online 834
(Leden: 0, Gasten: 834) op 19 Dec : 01:57

Er zijn : 7230
Nieuwste Lid: Pascalmeijer
Latest Forum Posts
Geplaatst door weslingh
ziet er keurig uit ben benieuwd hoe alle om de vij[more ...]
14 Feb : 22:04

Geplaatst door geer
jhaa mooi hoor
12 Feb : 23:56

Geplaatst door wadapatja
!069
12 Feb : 09:20

Geplaatst door Kornelis
Ziet er goed uit.
11 Feb : 23:28

Geplaatst door Kornelis
Hier ook 8.9
11 Feb : 23:27

Geplaatst door Robert
mooi
10 Feb : 15:54

Geplaatst door wadapatja
Hier istie dan eindelijk.
09 Feb : 14:13

Geplaatst door wadapatja
Ondertussen heb ik de foto verkleind........... . [more ...]
09 Feb : 13:52

Geplaatst door muldertje
8,9 graden
08 Feb : 14:55

Geplaatst door Kornelis
Voor het eerst onder de 9. Vanmorgen 8.9
05 Jan : 19:30

Verjaardagen
Iedereen die vandaag jarig is', gefeliciteerd!
Birthday Cake
ron van dalsen (58)  
gwiedo (67)  
seatrend (48)  
tukker koi (48)  
astarkenb (60)  
multiballs (42)  

Volgende verjaardag:
Wonderboy (48)  
ingeborg (30)  
Polyester Chiel (44)  

@KoiEagle Twitter